Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Nordland

Nordland fylkeskommune

Postadresse: Fylkeshuset, 8048 Bodø

Besøksadresse: Prinsensgate 100, 8048

Telefon: 75650000

E-post:dks@nfk.no

Antall hendelser: 729

Velg dato / Periode
September
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
35
26
27
28
29
30
31
1
36
2
3
4
5
6
7
8
37
9
10
11
12
13
14
15
38
16
17
18
19
20
21
22
39
23
24
25
26
27
28
29
40
30
1
2
3
4
5
6
Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Opprigg Trones skole

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Båsmo barneskole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • 10:20
    Båsmo barneskole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • 12:00
    Båsmo barneskole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Røsvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Røsvik skole25 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Besøk på LIAFVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Nordnorsk Kunstnersenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Leknes skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 11:30 - 13:00
    Bøstad skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Straumen skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:25
    Moldjord skole11 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Opplegget foregår på skolen fram til kl. 11:00. 

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Valnesfjord skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Besøk på LIAFVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 20. september. 2019
  • Nordnorsk Kunstnersenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 11:15
    Leknes skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 11:30 - 13:00
    Leknes skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:15
    Trones skole36 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:50
    Salhus skole120 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Trones skole16 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Opplegget foregår på skolen fram til 14:30.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 22. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Søndag 22. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Opprigg Hamsunsenteret

Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Nygårdsjøen Oppvekstsenter6 deltakere: 8. trinn, 9. trinn
    Sandhornøy skole8 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Sandhornøy bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190034-900JSK

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gruben barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • 11:15
    Gruben barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
  • Besøk på LIAFVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 23. september. 2019
  • Nordnorsk Kunstnersenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Opdøl Montessoriskole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 23. september. 2019
  • Inndyr skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Inndyr skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nygårdsjøen Oppvekstsenter20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sandhornøy skole7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190026-900JSK

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Inndyr skole35 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage5 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Sørarnøy skole bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190034-900JSK

Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Enga skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Enga skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gruben barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

  • 11:15
    Gruben barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Kan utvides til å gjelde 4.trinn også, om skolen har egnede lokaler.

Produksjonsinformasjon
  • Besøk på LIAFVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Nordnorsk Kunstnersenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 11:15
    Svarholt skole22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEIN

    Kan komme endringer i klokeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

  • 11:45 - 13:15
    Svarholt skole22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190024 - STEINJ

    Kan komme endringer i klokkeslett.
    LIAF besøker alle klassene i mai/juni etter avtale med den enkelte skole.
    Elevene får da mer informasjon om både festivalen og formidlingen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Ørnes skole60 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:10 - 12:50
    Ørnes skole60 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Halsa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Halsa skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:30
    Drag skole37 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Innhavet oppvekstsenter12 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Kjøpsvik skole29 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Storjord Oppvekstsenter6 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190030-900JSK

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Opprigg Steigen kultursalen

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Finneid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Finneid skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Enga skole62 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Jektvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Gjerøy skole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Jektvik skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nesøy skole7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Rødøy skole9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):5190026-900JSK

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Sandnessjøen ungdomsskole115 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Søvik oppvekstsenter20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Tjøtta oppvekstsenter7 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    DKS Nordland dekker skyss av elever til spillested. Skyss bestilles av skolen - faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø - Merk faktura med : 500LV/550160/5190052

  • 12:00 - 12:50
    Leirfjord barne- og ungdomsskole50 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sandnessjøen ungdomsskole115 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    DKS Nordland dekker skyss av elever til spillested. Skyss bestilles av skolen - faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø - Merk faktura med : 500LV/550160/5190052

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 12:55
    Sulitjelma skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Tjongsfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Neverdal Enspire skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Glomfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Glomfjord skole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole2 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Meløy Oppvekstsenter11 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Bolga bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190034-900JSK

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Nordsia oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Nordsia oppvekstsenter11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 27. september. 2019
  • Reipå skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Reipå skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190026-900JSK

Produksjonsinformasjon
  • RaviMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 27. september. 2019
  • Steigen Allhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Steigenskolen avd. Laskestad 61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steigenskolen avd. Leines 21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steigenskolen avd. Leinesfjord52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steigenskolen avd. Nordfold 46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190025-900JSK

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Skonseng skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15
    Skonseng skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Herøy skole68 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Nordsia oppvekstsenter6 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Røsvik skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Straumen skole56 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190030-900JSK

Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 27. september. 2019
  • Spildra skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole4 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Meløy Oppvekstsenter3 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Spildra skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190026-900JSK

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Gjerøy skole8 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Jektvik skole14 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Rødøy skole8. trinn, 9. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190034-900JSK

Søndag 29. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Søndag 29. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 30. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Herøy skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. september. 2019
  • Værøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Værøy skole67 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Mandag 30. september. 2019
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Åse Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ørsnes Privatskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Øresvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ytteren skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Værøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vikten skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vik Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vevelstad Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vevelstad Sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vestbygd Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Varntresk oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Utskarpen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ulvang oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Tverlandet oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Trones skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Tjøtta oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Tjongsfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Terråk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Søvik oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sørvågen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sørarnøy skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sømna kommune Voksenopplæringa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Strauman oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Svolvær skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Svarholt skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Susendal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Strønstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Straume skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Strand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Storjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Storforshei barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steine skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steigenskolen avd. Nordfold
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steigenskolen avd. Leinesfjord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steigenskolen avd. Leines
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Steigenskolen avd. Laskestad
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sortland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sleneset oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skrova skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skonseng skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skjomen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Skistua skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sigerfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Selfors barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sandnes skole, Hadsel kommune
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Sandhornøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Salhus skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Røsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Røst barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Røkland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Rødøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Rombak Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Rognan barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Risøyhamn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Reipå skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ramsund Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ramberg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Opdøl Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Onøy/Lurøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Olderskog skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nygårdsjøen Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nordsia oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nordhus skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nord-Dønna Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Neverdal Enspire skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nesøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Nesna skole avd. Nesna
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Narvik Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Narvik Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Myre skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Mosjøen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Moldjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Melbu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Maurnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Løkta skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Lødingen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Lyngheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Lovund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Laupstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Laukvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Lamarka skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kvarøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kulstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Konsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kongsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kjøpsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kabelvåg barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Jennestad Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Jektvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Innlandet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Innhavet oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Inndyr skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Håkvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Husøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Holand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Herøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Henningsvær skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hauknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hattfjelldal Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hamarøy sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hamarøy Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Halsa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Grønfjelldal Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Gruben barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Granmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Glomfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Gjerøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Gimsøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Fygle skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Finneidfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Evenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Enga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Eltoft Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Elsfjord Oppvekstsenter skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Eidet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Dønna barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Drag skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Digermulen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Dalsgrenda Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Båsmo barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bøstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bø Voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Buksnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bolga Oppvekstsenter avd. skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bleikvassli skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bleik og Omegn Montessori Skolelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bjarnetjønna skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Bindalseidet Skole Sa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Beisfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ballstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ballangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ankenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Andenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Alsvåg barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tegn en bokAnnet, Litteratur, Visuell kunst
  • Varighet: Lærerstyrt og lærer bestemmer lengde
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Aldersund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Sandnes barneskole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 11:50
    Løkta skole4 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Ura skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS Nordland dekker skyss av elever til spillested. Skyss bestilles av skolen - faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø - Merk faktura med : 500LV/550160/5190054

Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Brønnøy kommune Voksenopplæringen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Røst barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Røst barne- og ungdomsskole49 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 2. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Onsdag 2. oktober. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 2. oktober. 2019
  • Trones skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Moldjord skole8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Trones skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190026-900JSK

Torsdag 3. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Hattfjelldal oppvekstsenter35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Susendal oppvekstsenter11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Varntresk oppvekstsenter5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS Nordland dekker skyss av elever til spillested. Skyss bestilles av skolen - faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø - Merk faktura med : 500LV/550160/5190054

Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 3. oktober. 2019
  • Rognan barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:50
    Terråk skole31 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 40

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 4. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Fredag 4. oktober. 2019
  • Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 4. oktober. 2019
  • Røkland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Røkland skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Leirfjord barne- og ungdomsskole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Ulvang oppvekstsenter12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    DKS Nordland dekker skyss av elever til spillested. Skyss bestilles av skolen - faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø - Merk faktura med : 500LV/550160/5190054

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:20
    Salhus skole58 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 40

  • 12:45 - 13:35
    Salhus skole58 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Søndag 13. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva er lyd?Musikk
  • Varighet: 45
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Mo Kino
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva er lyd?Musikk
  • Varighet: 45
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Mo Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 20. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Søndag 20. oktober. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Tord Theodor Olsen drar ut på turné denne uken. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Rognan Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 13:15
    Skjomen skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Røkland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hva er ditt landskap?Visuell kunst
  • Varighet: 120
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Jektvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Enga skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Ørnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 27. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise Andøy.

    leiebil fra hertz hentes hos Hertz .

    Kjør til Andenes

    Overnatting: 

    Thon Hotell Andrikken, Storgata 53. Tlf. 76 14 90 90. E-post:  andrikken@olavthon.no

    ​​​​​​​

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Dønna barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:50
    Herøy skole30 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    uke 44



  • 13:00 - 13:50
    Herøy skole30 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    uke 44



Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Krim for ungdom!Litteratur
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Sandnessjøen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:45
Søndag 3. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise Sortland.

    Overnatting: Sortland Hotell,Vesterålsgata 59.Tlf. 76 10 84 00. E-post: post@sortlandhotell.no

Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Digital plakatkunstVisuell kunst
  • Varighet: 130
  • Mandag 4. november. 2019
  • Utskarpen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Herøy skole64 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Digital plakatkunstVisuell kunst
  • Varighet: 130
  • Fredag 8. november. 2019
  • Storforshei barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 10. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Søndag 10. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Mandag 11. november. 2019
  • Ankeneshallen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Ankenes skole88 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Kulturkontakt booker hallen

  • 12:00 - 14:00
    Ankenes skole88 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 11. november. 2019
  • Bø ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Lyngheim skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Lyngheim skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 11. november. 2019
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Holmstad skole43 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Sandhornøy skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Ballangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Dalsgrenda Montessoriskole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hauknes skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Hauknes skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:40
    Inndyr skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Inndyr skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sørarnøy skole og barnehage17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Myre skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Myre skole135 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Narvik Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Narvik ungdomsskole60 deltakere: 9. trinn

    DKS Nordland booker kulturhuset. Bekreftet.

  • 12:00 - 14:00
    Narvik ungdomsskole60 deltakere: 9. trinn

    DKS Nordland booker kulturhuset. Bekreftet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gruben barneskole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Gruben barneskole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Andenes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Andenes skole103 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Glomfjord skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Glomfjord skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Kippermoen ungdomsskole356 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB DKS Nordland tar forbehold om endring av dato.

    En eller to forestillinger - sjekk med skolen.



Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Risøyhamn skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Narvik Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gruben barneskole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Sortland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Gjerøy skole1 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Jektvik skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nesøy skole9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rødøy skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fra Jektvik skole til Tjongsfjord skole 27km/27 min

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Båsmo barneskole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:10 - 13:55
    Tjongsfjord skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 15. november. 2019
  • Melbu skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Fredag 15. november. 2019
  • Narvik Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Narvik ungdomsskole60 deltakere: 8. trinn

    DKS Nordland booker kulturhuset. Bekreftet.

  • 12:00 - 14:00
    Narvik ungdomsskole60 deltakere: 8. trinn

    DKS Nordland booker kulturhuset. Bekreftet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vik Skole79 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Neverdal Enspire skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Båsmo barneskole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Båsmo barneskole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 15. november. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 16. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Lørdag 16. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Lørdag 16. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 17. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Søndag 17. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Søndag 17. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Halsa skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Mandag 18. november. 2019
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Selfors barneskole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15
    Selfors barneskole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Enga skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Evenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ytteren skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45
    Ytteren skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:25
    Reipå skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Rana ungdomsskole232 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB DKS Nordland tar forbehold om endring av dato.


  • 12:00 - 12:40
    Rana ungdomsskole232 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    NB DKS Nordland tar forbehold om endring av dato.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Bolga Oppvekstsenter avd. skole5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Spildra skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Meløy Oppvekstsenter3 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Spildra skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Lødingen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • #Me&U (Rom for Dans)Scenekunst
  • Varighet: En pause deler verksted og forestilling, total tid er 2 timer.
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Kongsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Moldjord skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Skonseng skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Trones skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 24. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Søndag 24. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Søndag 24. november. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise Mo i Rana

    Leiebil hentes på Rana Lufthavn Røssvoll



Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Mandag 25. november. 2019
  • Hamarøy sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:25
    Vestmyra Skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Vestmyra skole må fordel antall elever på de ulike dagene


  • 11:45 - 12:55
    Vestmyra Skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. november. 2019
  • Sørvågen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Mandag 25. november. 2019
  • Polarsirkelen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Værøy skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. november. 2019
  • Ramberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 14:00
    Ramberg skole29 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:40
    Finneid skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 11:40 - 12:50
    Finneid skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Steigenskolen avd. Leinesfjord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Ballstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Ballstad skole39 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Polarsirkelen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Bøstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 14:00
    Bøstad skole71 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Nordsia oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Polarsirkelen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:25
    Vestmyra Skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Vestmyra skole må fordele antall elever på de ulike dagene. 

  • 11:45 - 12:55
    Vestmyra Skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Ordlaboratorium 1Litteratur
  • Varighet: 70
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Svolvær skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Mosjøen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Fredag 29. november. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. november. 2019
  • Strauman oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Fredag 29. november. 2019
  • Mosjøen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Røkland skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:05 - 12:50
    Røkland skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. november. 2019
  • Laukvik skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 1. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Fly fra Oslo, kjøre til Stokkvågen og ta ferge kl 20.45 til Lovund. Overnatte Lovund hotell.

Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rana ungdomsskole200 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • kl ?
    Rana ungdomsskole200 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fordeles på fire forestillinger.

Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Mandag 2. desember. 2019
  • Mosjøen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Lovund skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Tirsdag 3. desember. 2019
  • Brønnøysund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Onøy/Lurøy skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sleneset oppvekstsenter 12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Brønnøysund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Aldersund skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Konsvik skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvarøy oppvekstsenter9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øresvik skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Trones skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Torsdag 5. desember. 2019
  • Sandnessjøen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FilmworkshopFilm
  • Varighet: 5,5timer + filmproduksjon på skolene
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Inndyr skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ti budKulturarv, Musikk
  • Varighet: 50
  • Fredag 6. desember. 2019
  • Kristen videregående skole - Nordland
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Husøy skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Hemnes sentralskole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Bjerka Skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Finneidfjord skole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Det kan være forestillingen må settes opp på Hemnes og elevene busses dit. Det kommer an på riggetid.

Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45
    Bleikvassli skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Korgen sentralskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35
    Korgen sentralskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -

    Reisedag utøvere

Produksjonsinformasjon
  • UprisenLitteratur
  • Varighet:
  • Våren 2020
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
  • UprisenLitteratur
  • Varighet:
  • Våren 2020
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:10
    Nordsia oppvekstsenter3 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
    Røsvik skole10 deltakere: 2. trinn, 3. trinn

    Nordsia bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190032-900JSK

Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Ordlaboratorium 1Litteratur
  • Varighet: 70
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Hamarøy Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ordlaboratorium 1Litteratur
  • Varighet: 70
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Hamarøy sentralskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:25 - 13:35
    Hamarøy sentralskole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
    Innhavet oppvekstsenter5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Innhavet bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190032-900JSK

Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bokstavelig taltVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Nygårdsjøen Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Bokstavelig taltVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Glomfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bokstavelig taltVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Jektvik skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bokstavelig taltVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Tjongsfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 19. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    nnreise utøvere

Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Skistua skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skistua skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Rombak Montessoriskole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skistua skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rombak M. bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190013-METJOR

Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Frydenlund skole 135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Frydenlund skole 135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Frydenlund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Frydenlund skole 135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Håkvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Håkvik skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Beisfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Beisfjord skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Narvik Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Narvik Montessoriskole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 25. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 26. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bokstavelig taltVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Værøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Værøy skole22 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:30
    Vestmyra Skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Vestmyra Skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Evenes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Evenes skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Evenes skole67 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Ramsund Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Ramsund Skole45 deltakere: 10. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Gjerne invitere publikum utenfor skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:30
    Vestmyra Skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50 - 12:30
    Vestmyra Skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Bokstavelig taltVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Røst barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Valnesfjord skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Valnesfjord skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Kongsvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Kongsvik skole32 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Gjerne invitere publikum utenfor skolen. 

Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bokstavelig taltVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Rognan Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Lødingen idrettshall
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lødingen skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturkontakt booker hallen

  • 11:45 - 12:25
    Lødingen skole53 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Kulturkontakt booker hallen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25 - 11:05
    Straumen skole62 deltakere: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Nordsia oppvekstsenter11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Røsvik skole25 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Straumen skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190028-900JSK

Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Bokstavelig taltVisuell kunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Røkland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 grader nordMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Vestbygd Skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Vestbygd Skole23 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Gjerne invitere publikum utenfor skolen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Finneid skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sulitjelma skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190028-900JSK

Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Steigenskolen avd. Leinesfjord52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steigenskolen avd. Nordfold 46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190028-900JSK

  • 12:00 - 12:40
    Steigenskolen avd. Laskestad 61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steigenskolen avd. Leines 21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190028-900JSK


Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Drag skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Innhavet oppvekstsenter14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Storjord Oppvekstsenter12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190028-900JSK

Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hamarøy Montessoriskole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hamarøy sentralskole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190028-900JSK

Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lyngheim skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Lyngheim skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sulitjelma skole12 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Vestmyra Skole254 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • kl ?
    Sulitjelma skole12 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Vestmyra Skole254 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Mosjøen skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Mosjøen skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lyngheim skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Lyngheim skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Valnesfjord skole117 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Mosjøen skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Mosjøen skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hauknes skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Hauknes skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Straumen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Nordsia oppvekstsenter12 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Røsvik skole22 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Straumen skole85 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50
    Olderskog skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Olderskog skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gruben barneskole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Gruben barneskole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Steigenskolen avd. Leinesfjord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50
    Olderskog skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gruben barneskole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Gruben barneskole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Hamsunsenteret - Kultursalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 16. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Søndag 16. februar. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 17. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Selfors barneskole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Selfors barneskole91 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Trones skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Moldjord skole11 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Trones skole53 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 17. februar. 2020
  • Andøy videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 18. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Slipen Scene
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Hadsel vgs, avdeling Melbu
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Tirsdag 18. februar. 2020
  • Hadsel vgs, avdeling Stokmarknes
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 19. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Båsmo barneskole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Båsmo barneskole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Inndyr skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 19. februar. 2020
  • Kulturfabrikken Sortland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 20. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ytteren skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Ytteren skole118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Meløy kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 20. februar. 2020
  • Aust-Lofoten videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 21. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skonseng skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BENDIKMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Jektvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjerøy skole10 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Jektvik skole18 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Rødøy skole2 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Tjongsfjord skole38 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nowhere to hideFilm
  • Varighet: 120 minutter
  • Fredag 21. februar. 2020
  • Vest-Lofoten videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 8. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Søndag 8. mars. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Søndag 8. mars. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Brønnøysund samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Finneidfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bjerka Skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Finneidfjord skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hemnes sentralskole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Sortland barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Sortland barneskole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:40
    Sortland barneskole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Brønnøysund samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Bleikvassli skole34 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • kl ?
    Korgen sentralskole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Evenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Strand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Strand skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55 - 10:40
    Inndyr skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Holmstad skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Bindalseidet Skole Sa
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Terråk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Mosjøen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mosjøen skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Mosjøen skole141 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Maurnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Maurnes skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Kongsvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 13:55
    Kongsvik skole17 deltakere: 10. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55 - 12:40
    Trones skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Jennestad Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Olderskog skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Olderskog skole154 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Olderskog skole154 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Ramsund Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Holand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Holand skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Vik Skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vik Skole84 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Elsfjord Oppvekstsenter skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Granmoen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Granmoen skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Lødingen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Lamarka skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:25
    Lamarka skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:10 - 11:50
    Lamarka skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:05 - 12:50
    Røkland skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Lørdag 14. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Lørdag 14. mars. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 15. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Søndag 15. mars. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Søndag 15. mars. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Kulstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Kulstad skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Ankenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Sigerfjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Sigerfjord skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Lovund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lovund skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Onøy/Lurøy skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sleneset oppvekstsenter 12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Narvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Innlandet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:45
    Innlandet skole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Far din er en tyvLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Olderskog skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Sandnes skole, Hadsel kommune
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Aldersund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Aldersund skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Konsvik skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvarøy oppvekstsenter9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øresvik skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Ballangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Andenes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Kongsvik skole32 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Kan invitere med pensjonister, familie. Maks 110 i publlikum.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Husøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Husøy skole45 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Salhus skole27 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    DKS Nordland tar forbehold om endring av dato

  • 12:00 - 14:00
    Salhus skole27 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    DKS Nordland tar forbehold om endring av dato

Produksjonsinformasjon
  • Far din er en tyvLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Straume skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Eidet skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Straume skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190019- STEINJ

Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Kjøpsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:15
    Lødingen skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kan invitere med pensjonister, familie. Maks 110 i publlikum.

  • 13:00 - 13:35
    Lødingen skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kan invitere med pensjonister, familie. Maks 110 i publlikum.

Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Steine skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Steine skole68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Far din er en tyvLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Bleikvassli skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Røsvik skole17 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Straumen skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SnapjazzMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Nesna skole avd. Nesna
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Si ifraKunstarter i samspill, Musikk
  • Varighet: 160 min
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Narvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Salhus skole27 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    DKS Nordland tar forbehold om endring av dato

Produksjonsinformasjon
  • Far din er en tyvLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Nordsia oppvekstsenter17 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Risøyhamn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:15
    Vestbygd Skole23 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Far din er en tyvLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Finneidfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 21. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 22. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Søndag 22. mars. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Far din er en tyvLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Nesna skole avd. Nesna
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Myre skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Myre skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Myre skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190019- STEINJ

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Ankenes skole91 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Kulturkontakt booker hallen.

  • 12:45 - 13:20
    Ankenes skole128 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturkontakt booker hallen

Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Alsvåg barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Alsvåg barneskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Ankenes skole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Kulturkontakt booker hallen.

Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Melbu skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Melbu skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Strønstad skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190019- STEINJ

  • 10:40 - 11:20
    Melbu skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Far din er en tyvLitteratur
  • Varighet: 45 minutt
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Aldersund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Kjøpsvik skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:25
    Stokmarknes skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:45 - 10:25
    Stokmarknes skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lovund skole22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ta ferge fra Lovund kl 11.45 for å rekke fly hjem.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Ballangen skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45 - 13:20
    Ballangen skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Stokmarknes skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40 - 12:15
    Beisfjord skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Lørdag 28. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 29. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Søndag 29. mars. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Ma 30. - Ti 31. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Sørvågen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Sørvågen skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Frydenlund skole 110 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    DKS Nordland har booket kulturhuset.

  • 12:45 - 13:20
    Frydenlund skole 178 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland har booket kulturhuset.

Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Ramberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Ramberg skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Nesna skole avd. Nesna
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Ballstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:25
    Ballstad skole121 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Frydenlund skole 118 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    DKS Nordland har booket kulturhuset.

Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Husøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 1. april. 2020
  • Fygle skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Rombak Montessoriskole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skistua skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland har booket kulturhuset.

    Rombak bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190011- METJOR

  • 11:30 - 12:05
    Skistua skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skjomen skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skjomen bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):  5190011-METJOR

Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Lovund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Bøstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Håkvik skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Buksnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Buksnes skole165 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • FaleoMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 3. april. 2020
  • Konsvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Narvik Montessoriskole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 3. april. 2020
  • Svarholt skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Svarholt skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 90
  • Mandag 20. april. 2020
  • Rana ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Mandag 20. april. 2020
  • Leknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Leknes skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Leknes skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Korgen sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Laukvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Digermulen skole11 deltakere: 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Laukvik skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Laupstad skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Strønstad skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190019- STEINJ

Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 90
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Kippermoen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Kabelvåg barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Kabelvåg barneskole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Kabelvåg barneskole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 90
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Sandnessjøen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Gimsøy skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 90
  • Fredag 24. april. 2020
  • Granmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PåvirkaFilm
  • Varighet: 90
  • Fredag 24. april. 2020
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La LineaMusikk, Scenekunst
  • Varighet: 40
  • Fredag 24. april. 2020
  • Svolvær skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Svolvær skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Skrova skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Svolvær skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet: http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id):- 5190019- STEINJ

  • 12:15 - 12:55
    Svolvær skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 3. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Søndag 3. mai. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Terråk skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Bindalseidet Skole Sa50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Terråk skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss av elever til oppsatt spillested. Skyss bestilles av skolen. Faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø. Merk faktura med: 500LV/550160/5190055

Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Skjomen skole29 deltakere: 10. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Hattfjelldal oppvekstsenter73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sameskolen for Midt-Norge 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Susendal oppvekstsenter21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Varntresk oppvekstsenter7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss av elever til oppsatt spillested. Skyss bestilles av skolen. Faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø. Merk faktura med: 500LV/550160/5190055

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Kulturbadet
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Bjarnetjønna skole206 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ura skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Løkta skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sandnes barneskole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Søvik oppvekstsenter52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tjøtta oppvekstsenter13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss av elever til oppsatt spillested. Skyss bestilles av skolen. Faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø. Merk faktura med: 500LV/550160/5190055

Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Herøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Herøy skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Dønna barne og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 14:00
    Dønna barne og ungdomsskole67 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nord-Dønna Montessoriskole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss av elever til oppsatt spillested. Skyss bestilles av skolen. Faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø. Merk faktura med: 500LV/550160/5190055

Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BydyraMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:30
    Leirfjord barne- og ungdomsskole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tverlandet oppvekstsenter15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss av elever til oppsatt spillested. Skyss bestilles av skolen. Faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø. Merk faktura med: 500LV/550160/5190055

  • 10:45 - 11:45
    Leirfjord barne- og ungdomsskole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ulvang oppvekstsenter19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss av elever til oppsatt spillested. Skyss bestilles av skolen. Faktura sendes: DKS Nordland, Fylkeshuset, 8048 Bodø. Merk faktura med: 500LV/550160/5190055

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Svolvær skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Svolvær skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Søppelplasten i havetLitteratur, Scenekunst
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Bjerkvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Skrova skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Svolvær skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190023-STEINJ

Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Evenes skole35 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Ballstad skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Kongsvik skole29 deltakere: 10. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vestbygd Skole14 deltakere: 10. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:35
    Digermulen skole8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Laukvik skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Laupstad skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190023-STEINJ

Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Leknes skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:20
    Leknes skole128 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Bøstad skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:20
    Eltoft Montessoriskole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:05
    Buksnes skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Buksnes skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 12:00
    Ramberg skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sørvågen skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5190023-STEINJ

Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Svarholt skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:35
    Opdøl Montessoriskole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter