Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Nordland

Nordland fylkeskommune

Postadresse: Fylkeshuset, 8048 Bodø

Besøksadresse: Prinsensgate 100, 8048

Telefon: 75650000

E-post:dks@nfk.no

Kontaktperson:

Antall hendelser: 112

Velg dato / Periode
Mars
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
9
25
26
27
28
1
2
3
10
4
5
6
7
8
9
10
11
11
12
13
14
15
16
17
12
18
19
20
21
22
23
24
13
25
26
27
28
29
30
31
Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PuslespeilMusikk
  • Varighet: 37
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:25
    Stokmarknes skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:45 - 10:25
    Stokmarknes skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Stokmarknes skole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Rognan Samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Vega barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 23. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 24. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Søndag 24. mars. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Søndag 24. mars. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Innreise utøvere

Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:10
    Erikstad skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Elever fra Erikstad går til Vestmyra skole og ser forestillingen der.

  • 12:00 - 13:40
    Vestmyra Skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Utøvere tar kontakt med Vestmyra skole og avtaler tidspunkt. Det vil bli to forestillinger for Vestmyra skole, siden 56 elever er for mange på en forestilling. 

Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset i Brønnøysund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Fauske Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. mars. 2019
  • Vevelstad Sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:25
    Bjarnetjønna skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:30 - 10:10
    Bjarnetjønna skole115 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:40
    Hauan Skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
  • 11:15 - 12:55
    Finneid skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Elever fra Finneid skole bestiller selv skyss til Hauan skole og ser forestillingen der. DKS Nordland dekker transportutgifter, faktura merkes 900JSK og prosjektnummer 5180031

Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Bodø fengsel
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Brønnøysund barne- og ungdomsskole - Samfunnshuset i Brønnøysund
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Søvik oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:25
    Løkta skole11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Søvik oppvekstsenter56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tjøtta oppvekstsenter16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss - merk faktura med: 500LV/550160/5180002

Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Mellomåsen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00Avlyst
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:25
    Sandnes barneskole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:40
    Sulitjelma skole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Salhus skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Salhus skole132 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Konsert med bandet Virkelig fra Bodø!

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Bodin videregående skole og maritime fagskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Ura skole149 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Hilstad barne- og ungdomsskole/Velfjord Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Hattfjelldal oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Hattfjelldal oppvekstsenter80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Susendal oppvekstsenter20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Varntresk oppvekstsenter6 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss - merk faktura med: 500LV/550160/5180002

Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Mosjøen kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Bodø videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Grane barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:55
    Røsvik skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hamsun Waits for usKunstarter i samspill, Musikk, Litteratur
  • Varighet: 50 min
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Hamarøyhallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jacobs PianokinoMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Leirfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Leirfjord barne- og ungdomsskole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tverlandet oppvekstsenter13 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ulvang oppvekstsenter21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    DKS Nordland dekker utgifter til skyss - merk faktura med: 500LV/550160/5180002

Produksjonsinformasjon
  • VirkeligMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 29. mars. 2019
  • Kippermoen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15 - 13:55
    Kippermoen ungdomsskole418 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Skolen har amfi med plass til mange. Konsert med bandet Virkelig fra Bodø!

Lørdag 30. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 31. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    innreisedag utøvere

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Søndag 31. mars. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Reisedag utøver

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 1. april. 2019
  • Sortland barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 1. april. 2019
  • Nesna skole avd. Nesna
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 1. april. 2019
  • Båsmo barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Båsmo barneskole56 deltakere: 3. trinn
    Utskarpen barne- og ungdomsskole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordelingen av Båsmo-elever er kun et forslag. Det er opp til skolen.

    Utskarpen bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180048-900IH


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Strand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Lovund skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Båsmo barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10 - 10:50
    Båsmo barneskole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 4. trinn

    Fordelingen av Båsmo-elever er kun et forslag. Det er opp til skolen.

  • 12:00 - 12:40
    Båsmo barneskole149 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordelingen av Båsmo-elever er kun et forslag. Det er opp til skolen.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:40
    Nordsia oppvekstsenter12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:40
    Kongsvik skole12 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:10
    Vestbygd Skole13 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Gruben barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Gruben barneskole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:55
    Gruben barneskole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Maurnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Aldersund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Aldersund skole8 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Konsvik skole4 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvarøy oppvekstsenter2 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Onøy/Lurøy skole11 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sleneset oppvekstsenter 5 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Tidspunktet kan tilpasses båtruter.

    Skolene bestiller selv transport til spillested, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180050-900IH

Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Gruben barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Gruben barneskole151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Holmstad skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Husøy skole21 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Lyngheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:25
    Lyngheim skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 5. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 5. april. 2019
  • Holand skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Holand skole13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 5. april. 2019
  • Hemnes sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 5. april. 2019
  • Lyngheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Lyngheim skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Lyngheim skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 5. april. 2019
  • Finneidfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 8. april. 2019
  • Hauknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Dalsgrenda Montessoriskole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hauknes skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180048-900IH

  • 12:30 - 13:10
    Hauknes skole140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 8. april. 2019
  • Lamarka skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Sigerfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Sulitjelma skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 9. april. 2019
  • Selfors barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Selfors barneskole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Selfors barneskole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Ytteren skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Ytteren skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:55
    Ytteren skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Valnesfjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 10. april. 2019
  • Jennestad Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Storforshei barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Grønfjelldal Montessoriskole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Storforshei barne- og ungdomsskole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolene bestiller selv transport, benytt skjemaet http://www.dksnordland.no/elevtransport

    Merkes (prosjektnummer og att.id): 5180048-900IH

Produksjonsinformasjon
  • ALO - alltidMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 11. april. 2019
  • Skonseng skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Skonseng skole111 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
  • ScreeningVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 12. april. 2019
  • Stokmarknes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydsnappMusikk
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 12. april. 2019
  • Vestmyra Skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 23. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:10
    Mellomåsen skolesenter 18 deltakere: VG1

    Sjekk med skolen om særlig hensyn vedrørende publikum. Mulig det er nok med en workshop, sjekk med skolen når dere ringer dem før besøket. 

  • 12:30 - 14:40
    Mellomåsen skolesenter 18 deltakere: VG1
Søndag 5. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:45 - 11:25
    Ankenes skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Kulturkontakt på Ankenes booker hallen alle dagene. 


  • 12:15 - 12:55
    Ankenes skole90 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 12. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Ballangen skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolen ordner egnet lokale, se kravspesifikasjoner i produksjonsinformasjonen. 

  • 11:35 - 12:15
    Ballangen skole91 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Kjøpsvik skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen ordner egnet lokale, se kravspesifikasjoner i produksjonsinformasjonen. 

Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skistua skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:10
    Rombak Montessoriskole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skistua skole112 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 19. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Bjerkvik barne- og ungdomsskole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skolen ordner egnet lokale, se kravspesifikasjoner i produksjonsinformasjonen. 

Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Evenes skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00 - 13:40
    Evenes skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Ramsund Skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    skolen booker lokaler

Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter